دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در رشته علوم اقتصادی گذروندم و پس از آن وارد بازار تجارت شدم . پس از 8 سال کار با توجه به نیاز بازار و علاقه شخصیم حوزه فعالیتم رو تغییر دادم و وارد زمینه های  موفقیت و انگیزشی شدم .

با توجه به فعالیت هایی که در زمینه توسعه فردی انجام دادم و بررسی های آماری صورت گرفته متوجه شدم نیاز اصلی جامعه ما منابع انسانی هستش . یعنی فردی که پل ارتباطی قوی بین پرسنل مشغول به کار و کارفرماست . از این جهت هم به افراد جامعه کمک میشه که با توجه به عملکرد و مهارت و خصوصیات شخصیتی در جایگاه اصلی خودشون قرار بگیرن و هم کمکی به مدیریت مجموعه ست تا انتقال درست مفاهیم به افراد پرسنل مجموعه انجام شود که نتیجه آن  محقق سازی هدف اصلی مجموعه در مسیر رشد و پیشرفته .

 این سایت باهدف ارائه راهکارهای مناسب در زمینه منابع انسانی ، ارتباط با پرسنل ، ارتباط بین فردی و شناخت خود ، در جهت حال خوب و زندگی بهتر ایجاد شد .

خیلی از آدما بدون اینکه هدف مشخصی داشته باشن فقط عمر میگذرونن و وقت و انرژیشون رو به باد فنا میدن . عده ای سرگردونن و شاید تا 50 سالگی هم نفهمن که چه عمر درازی رو به پوچی هدر دادن و عده ای هم چون هدف زندگیشون رو پیدا نمی کنن حسابی آشفته و برحال هستن . و همه اینا به خاطر عدم درک مفهومه زندگیه .

 

baharebehzadd@   اینستاگرام

bahare1behzad@gmail.com  ایمیل

 

قراره به بخشی از سوالات ذهنت جواب اده بشه . مثلا :

منابع انسانی چیست و چه وظایقی داره ؟

شناختت از خودت چه اندازست  ؟

اهداف زندگیت چیه ؟

از شغلی که داری راضی هستی ؟

شغلت مناسب شخصیتت هست یا نه ؟

چه جوری زندگیمون رو تغییر بدیم ؟

راه افزایش تمرکز و تقویت حافظه چیه ؟

 

 

بقیه درباره من چی میگن؟

نظرات افراد مختلف